Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Citatie pentru proba ADN
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Citatie pentru proba ADN

Un amic asta vara a fost chemat la politie pt a da o proba adn. A fost si a dat-o. Zilele trecute a fost citat din nou pentru a da o noua proba adn, este corect? ce se intampla?
Depinde pentru ce a fost chemat sa dea aceasta proba. Poate nu ati inteles dvs ptr ce a fost chemat. Este posibil sa ii fie aduse la cunostiinta rezultatul acestor probe.