Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Decont combustibil PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Decont combustibil PFA

Buna, va retin atentia cu urmatoarea intrebare:

Cum se poate deconta combustibilul in cadrul PFA, daca autoturismul este folosit si in interes de serviciu si in interes personal (ctr. comodat)?
Am inteles ca exista mai multe variante insa am neclaritati legate de acest aspect.

Va multumesc!
Va rog sa cititi raspunsul postat la o intrebare similara, la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc pentru indrumare.