Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Validare legea 18 / 1991
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Validare legea 18 / 1991

In baza legii nr. 18 / 1991 tatal meu in urma solicitarii a fost validat pe anexa nr. 15 cu suprafata de 5000 mp vegetatie forestiera, acum in anul 2014 mi se aduce mie la cunostinta ( tatal meu fiind decedat actualmente)ca o sa invalideze pozituia din anexa nr, 15 in care tatal meu era validat cu aceasta suprafata, pe motiv ca in urma verificarilor In Borderoul agricol al populatiei din anul 1948 - 1951, tatal meu nu figureaza inscris. E posibil asa ce3va?
Solicitati la primarie copii xerox dupa cererea si actele depuse de tatal dvs. la L 18/1991.
Din cate stiu eu , ca sa fie trecut pe o anexa, trebuia sa depuna pe langa cerere si o copie dupa registrul agricol(poate fi din alt an, nu cel specificat ca"nu l-a gasit").