Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Un srl cu datorii
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Un srl cu datorii

Un srl cu datorii la stat in care instanta a pronuntat dizolvarea in 2006,dar procedura nu am continuato prin publicarea in Monitorul oficial,poate fi lichidat?
in cat timp datoriile catre stat se prescriu
Din ce Spuneti Dvs aici, firma ar trebui sa fie radiată. Datoriile se prescriu in 5 ani.
Nu este radiata figureaza la registrul comertului