Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Pot lichida si radia un srl
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Pot lichida si radia un srl

Pot lichida un srl cu datorii la stat,in cat timp se prescriu datoriile catre stat?
Nu. Datoriile se prescriu in 5 ani.
Buna ziua,
Datoriile se prescriu in termen de 5 ani, daca nu intervine intreruperea acestiu termen.