Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registru evidenta fiscala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registru evidenta fiscala

Pentru o Intrepr.Individuala imi trebuie registru evidenta fiscala ? si sa-mi spuneti ce se trece in acel registru? Multumesc!!!!!!!!!!
Da si in cazul I.I.va trebui sa procurati "Registru de evidenta fiscala".Forma si continutul lui vor trebui aprobate prin ordin MFP pana la data de 10.02.2015.
Azi e 10.02.2015. Se stie ceva de acest registru?