avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 288 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Declaratii 318 rambursare tva netransmise catre statul ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Declaratii 318 rambursare tva netransmise catre statul de rambursare

Buna ziua tuturor
Va intreb daca voua vi s-a mai intamplat asa ceva: dupa depunerea catorva declaratii 318 intr-un weekend, am constatat ca ele nu au fost transmise catre statul de rambursare, ci au ramas undeva suspendate in serverul ANAFului. Au trecut deja doua saptamani si 5 mailuri catre administratorul portalului ANAF si nu am primit nici un raspuns, macar sa stiu daca lucreaza sa rezolve problema.
Voua vi s-a intamplat vreodata asta? Cum s-a rezolvat? Va multumesc si astept raspunsurile voastre.

Alte discuții în legătură

Anaf rambursare tva extern loredanatenea loredanatenea Buna seara! A intalnit cineva eroarea \\"EROARE !!! Procesul de validare al certificatului a generat o eroare. Transmiteti un email la adresa ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna confirmare renunţare urmărire penală (art. 318 alin. 12 ncpp) ? Vili82 Vili82 Buna dragii mei, Am postat pe forum ca anul trecut am fost escrocherit si cu toate probele ce am avut nu s-a rezolvat nimic, lucru ce-am detaliat si ... (vezi toată discuția)
Consum droguri de risc DerzelasDacul DerzelasDacul Bună ziua. In 2016 am fost citat intr.un dosar ca și martor. Am recunoscut consumul a 1.0 grame de cannabis și procurarea să cu titlu gratuit - deținere ... (vezi toată discuția)