Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... MASURA 6.1
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

MASURA 6.1

BUNA ZIUA, AS DORI SA STIU CARE ESTE NUMARUL NECESAR DE PUNCTE SO PENTRU ACCESAREA MASURI 6.1 TINERI FERMIERI ,PENTRU SUMA MAXIMA. VA MULTUMESC
Solicitantul are o exploataţie agricolă cu dimensiunea economică cuprinsă între
12.000 şi 50.000 SO
IN CAZUL MASURI 112 PRIMEAI PUNCTAJ MAXIM DACA DEPASEAI 13UDE DACA TIN BINE MINTE MA ,INTERESEAZA NUMARUL DE SO PENTRU 50 000 ,PRESUPUN CA NU VA FI 50 000 SO.
Presupuneti gresit...daca aveti 50000 SO primiti suma maxima, 50.000 euro...nu inteleg ce nu este clar?
Neclaritatile dvs le puteti lamuri la oficiul teritorial al AFIR.
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari