Forum Discuţii contabile şi ... Achiziţii şi livrări ... Achizitie haine din Ungaria
Discuție deschisă în Achiziţii şi livrări intracomunitare

Achizitie haine din Ungaria

buna as vrea sa va intreb cum as putea sa aduc haine din ungaria de la bazarul chinezesc pt revanzare in bazar in ro, avand in vedere ca nu da factura decat aviz insotire? cum as putea sa le inregistrez in contabilitate?
Nu puteti
Marfa fara acte - evaziune, confiscare marfa, amenda, puscarie...