Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Obligativitate folosire casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Obligativitate folosire casa de marcat

Buna ziua, am o firma care are o statie de betoane si vinde beton, atat la persoane juridice cat si la persoane fizice.Incasarea s-a facut prin chitante aferente facturilor taiate.Sunt obligata sa incasez prin casa de marcat?
~ Conținut șters la cerere ~