avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... \\"hartuire\\" psihica
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

"hartuire" psihica

Buna ziua!

Ma confrunt cu urmatoarea problema.Este o firma care de un an de zile imi tot trimite adrese si-mi solicita tot felul de documente conf legii 544/2001, dar deja ma simt hartuita.Cum as putea sa scap de firma asta sau ce as putea scrie la finalulul raspunsurilor la adrese ca sa mai termine cu adresele?Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Cătălin Vasiloiu , Consilier juridic 20:53, 2 Aprilie 2015
Care este raportul dintre acea firmă și dvs. și ce calitate aveți în acest raport?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta vechime in munca savyn savyn Sunt jurist la un cabinet de practica in insolventa si am urmatoarea problema: Am (cabinetul) primit o cerere de chemare in judecata pentru despagubiri ... (vezi toată discuția)
Nu vine raspuns dacons007 dacons007 buna ziua,D-le avocat,spuneti-mi cui sa ma adresez si ce urmeaza sa mai fac,in ianuarie 2012 am implinit 1 an decind am depus dosarul la Bucuresti,atunci am ... (vezi toată discuția)
Informatii de interes public in baza l 544/2001 herea56 herea56 In calitate de consilier local si presedinte al comisiei economice, am solicitat xerocopii, de pe un contract incheiat intre primarie si un prestator de ... (vezi toată discuția)