Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... \\"hartuire\\" psihica
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

"hartuire" psihica

Buna ziua!

Ma confrunt cu urmatoarea problema.Este o firma care de un an de zile imi tot trimite adrese si-mi solicita tot felul de documente conf legii 544/2001, dar deja ma simt hartuita.Cum as putea sa scap de firma asta sau ce as putea scrie la finalulul raspunsurilor la adrese ca sa mai termine cu adresele?Multumesc anticipat!
Care este raportul dintre acea firmă și dvs. și ce calitate aveți în acest raport?