Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat pentru firma de prelucrare a lemnului
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat pentru firma de prelucrare a lemnului

Buna ziua,
o societate de prelucrare a lemnului care livreaza strict persoanelor juridice are nevoie de casa de marcat ? Mentionez ca atat pentru deseurile de lemn cat si pentru rumegusul rezultat din procesare avem incheiate contracte cu persoane juridice.
Multumesc anticipat.
In cazul prezentat de dumneavoastra nu va trebuie casa de marcat.
Va multumesc pentru raspuns !