avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat pentru firma de prelucrare a lemnului
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat pentru firma de prelucrare a lemnului

Buna ziua,
o societate de prelucrare a lemnului care livreaza strict persoanelor juridice are nevoie de casa de marcat ? Mentionez ca atat pentru deseurile de lemn cat si pentru rumegusul rezultat din procesare avem incheiate contracte cu persoane juridice.
Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: alinaprisecaru , utilizator 18:56, 31 Martie 2015
In cazul prezentat de dumneavoastra nu va trebuie casa de marcat.
Va multumesc pentru raspuns !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce se poate face?/ bogdyban bogdyban Buna seara, Sunt intr-o dilema mare si am mare nevoie de un raspuns care sa ma lumineze. Am o societate cu obiect de activitate ,,alte lucrari speciale de ... (vezi toată discuția)
In sumal se inregistreaza sipca lemn rezultata din productie proprie? szani szani Buna ziua As vrea sa stiu daca se inregistreaza in SUMAL sipca si rumegusul rezultat din productie proprie profil atelier de prelucrearea lemnului ... (vezi toată discuția)
Se pot arde deseuri de lemn? elenajo elenajo Buna ziua. Se pot arde deseurile de lemn in centrala proprie? Daca raspunsul e afirmativ, va rog sa-mi spuneti in ce conditii si ce acte trebuiesc ... (vezi toată discuția)