Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Productie handmade cu vanzare online
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Productie handmade cu vanzare online

dupa raspunsurile pe care le-am primit anterior, si dupa ce am mai studiat cate ceva, tind sa.mi infiintez o IF. Acum, intrebarea mea ar fi: pot eu sa fac si vanzare on.line a produselor pe care le confectionez ( imbracaminte unicat)? (teoretic pot, dar legal, pot folosi acelasi IF si pt comercializare de en.detail oriunde (magaine on.line, targuri, boutique-uri?)
multumesc anticipat!
Sigur ca da, autorizandu-va la registru pentru astfel de activitati.