Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Fragmentare factura plata
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Fragmentare factura plata

Buna ziua,
Am o factura de 15.200 lei primita de la o persoana juridica,pot sa tai o chitanta de 5000 lei?
o chitanta de 5000 puteti taia iar diferenta se plateste/incaseaza prin banca!