Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Amenda politie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Amenda politie

Buna ziua. Va rog sa-mi suneti daca am o amenda de la politie pentru deranjarea ordinii publice pentru care am primit titlu executoriu pentru ca nu am platit-o tinand cont ca nu am niciun venit iar anul acesta vreau sa urmez facultatea de politie si imi trebuie cazierul fiscal ma afecteaza? Va multumesc.
Amenda respectiva nu apare in cazierul fiscal.
Va multumesc mult pentru raspuns!