Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia 205
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia 205

mai trebuie depusa online Declaratia 205 pentru anul 2014 pentru o Asociatie de Proprietari cu 2-3 angajati?
Nu conteaza numarul de angajati, conteaza ca se depune pana la 28 februarie anul urmator celui de raportare, daca ai avut angajati.