Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare casa

Daca vand o casa si doresc ca toata suma sa fie depusa direct in contul meu bancar,cum se procedeaza?
Vanzarea se poate face direct la banca pentru a nu mai fi nevoie de declaratia dvs ca ati primit banii, notarul semneaza la momentul la care au intrat banii in cont.