Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... tiparire contract comercial pe foie cu antet
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

tiparire contract comercial pe foie cu antet

Contracte comerciale intre doua societati se pot tipari pe foie cu antet.
Nu exista nicio prevedere legala care sa spuna ca da sau ca nu, deci e posibil.