avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 566 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare cu CIP (carte de identitate provizorie)
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare cu CIP (carte de identitate provizorie)

Salut tare!
Exista angajatori care sa vrea sa nu ma angajeze,eu avand carte de identitate provizorie?
Multumesc cinstit!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:55, 3 Iunie 2015
Probabil ca exista asa ceva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cip (carte de identitate provizorie) bbyRo bbyRo Salut tare! As avea nevoie de lamuriri.Unde am si unde n-am acces cu asa zisul CIP? Am inteles ca la Banca nu ma ia nimeni in seama cu ea,la parasirea ... (vezi toată discuția)
Ma pot angaja fara buletin ? GeorgeMarian16 GeorgeMarian16 Salutare ! Intr-o luna implinesc varsta de 16 ani si as vrea sa ma angajez part time. Problema este ca acum 2 ani cand am fost sa imi fac buletinul cei de la ... (vezi toată discuția)
Salut! am si eu o nedumerire. am carte provizorie de identitate ... Picu Motanu Picu Motanu Salut! Am si eu o nedumerire. Am carte provizorie de identitate si vreau sa fac un imprumut ipotecar la banca. Banca a vazut ce buletin am si mi-a cerut ... (vezi toată discuția)