Forum Discuţii juridice Executare silită taxa timbru contestatie p.v. sechestru asigurator
Discuție deschisă în Executare silită

taxa timbru contestatie p.v. sechestru asigurator

Cu cat timbrez contestatia impotriva p.v. de sechestru asigurator avand in vedere ca terenul este evaluat la 800 000 euro? multumesc
Doamna, ori de cate ori nu stiti cum sa calculati taxa de timbru, trimiteti actiunea prin posta. In citatie vi se va pune in vedere sa platiti taxa de timbri si vi se va preciza si cuantumul acestei taxe. :)
multumesc