Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Zile libere pentru căsătorie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Zile libere pentru căsătorie

Bună ziua,
Vă rog să mă ajutaţi şi pe mine într-o problemă : 2 tineri căsătoriţi, care beneficiază la funcţia de bază de 5 zile de concediu (zile plătite) pentru căsătorie, beneficiază de zile libere şi la cumul funcţie ( al doilea job).
Mulţumesc:frantic:
Depinde de prevederile regulamentului intern sau ale contractului colectiv de munca al societatii.
MULŢUMESC=D>