Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat - recuperare datorii asociatie
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat - recuperare datorii asociatie

Buna ziua,
Ar putea sa imi recomande cineva un avocat pentru a ne ajuta sa recuperam datoriile la intretinere ale unor locatari catre asociatie?

Multumesc.
Din ce zona a tarii sa fie avocatul?;)

Nu se pot face recomandari pe forum dar puteti gasi un avocat consultand catalogul avocatilor aici
www.avocatnet.ro/content/con...
Bineinteles ca de acolo unde datoriile sunt mari... adica din Bucuresti :))))

Multumesc pentru raspuns!