Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Libret de economii cu dobanda si castiguri in ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Libret de economii cu dobanda si castiguri in autoturisme

Buna seara,
rog raspuns daca stie cineva:

Am trei librete de economii, cu dobanda si castiguri in autoturisme, emise de CEC inainte de revolutie, cu sume de 5000 lei fiecare pe ele (ATENTIE nu este vorba de Cecurile Dacia de 70000 lei).

Se mai pot recupera aceste sume de bani?
sumele de bani sunt acum 1.5 lei.