Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

Buna ziua!
Adresa pentru transmiterea Revisal este aceeasi pentru toata tara? ( am o soc care si-a schimbat sediul social din Buc in Jud. Galati si trebuie sa transmit la Galati modificarea - reges.inspectiamuncii.ro).
Multumesc
niko79, utilizator
Modelul gasit pe Internet este utilizat in toata tara.

[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Ma intereseaza adresa online pentru transmitere, daca intru tot pe reges.inspectiamuncii.ro si apoi CUI si parola pe care care o aveam.
Da, adresa este aceeasi , si anume:
[ link extern ]
Multumesc