Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Fisa inmatriculare in cazul mostenirii.
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Fisa inmatriculare in cazul mostenirii.

In cazul in care am mostenit un autovehicul pe care deja l-am inregistrat la primarie (taxe si impozite) obtinand decizia de impunere mai am nevoie pentru inmatriculare si de fisa de inmatriculare ?
Da,este necesara fisa de inmatriculare eliberata de administratia fiscala