Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Formulare scanate in d088 TVA
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Formulare scanate in d088 TVA

Buna dimineata!

Va rog sa ma ajutati cu o lista completa a formularelor care trebuie scanate in d088 privind TVA.
Se accepta numai pdf-uri?!
La ce dimensiuni, va rog.

Multumesc frumos
Buna dimineata,
Cand deschideti declaratia aveti sus in mijloc scris ''Ajutor''.
Apasati pe cuvant si aveti acolo indicatii.
Diana.
Multumesc. Nu imi este indeajuns informatia (ma rog...invers...)
Am rezolvat situatia.
Oricum, multumesc mult!