avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1579 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Aviz administrator firma paza
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Aviz administrator firma paza

buna ziua,
va rog, administratorul firmei de paza se avizeaza inainte de depunerea actelor la Registrul Comertului sau dupa?
multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Acte necesare dupa ce am cumparat o firma? Angela Cerdeanu Angela Cerdeanu Buna ziua!Am cumparat o firma(cu asoiat unic=administrator unic)si fara datorii,cu toate situatiile depuse.Ce acte trebuie sa depun si unde pt a fi eu numita ... (vezi toată discuția)
Prelungire sediu social ang671 ang671 Buna ziua, Detin o firma si pe 31 august imi expira durata sediului social. Cu cat timp inainte trebuiesc depuse actele si care ar fii acestea? Mentionez ca ... (vezi toată discuția)
Multumesc anticipat! ContSters212063 ContSters212063 Am si eu o intrebare in legatura cu infiintarea unei firme , doresc sa infiintez o firma si am datori la vama romana , o taxa vamala la o masina , un surplus ... (vezi toată discuția)