Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Documente cetatenie romana
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Documente cetatenie romana

sotul meu e italian si sintem casatoriti de 5 ani cu domicilul in italia ce documente trebuie pt cetatenia romana?
Buna ziua,

O sa gasiti lista de documente si preocedura pe siteul autoritatii nationale pentru cetatenie!
O simpla cautare pe google este de ajuns!

O zi buna