Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cum aflu daca iubitul meu e casatorit?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cum aflu daca iubitul meu e casatorit?

buna ziua. Am o relatie de aprox 4 ani in urma careia a rezultat o sarcina:D. Eu am muncit in italia si el in Romania, dar a avut multe joburi si in italia, deci am avut multe perioade in care am locuit impreuna. Eu am 26 ani, el are 36. Ne-am oferit unul altuia destul spatiu si nu ne-am interogat trecutul. Eu nu am facut cunostinta cu familia lui (mama, bunica sora) niciodata. de cand am venit in tara datorita sarcinii observ o intrerupere a intrevederilor noastre. Vine f tarziu acasa, are si nopti cand e plecat, isi spala rufele la bunica pe motiv ca face economie la curent.

Intrebarea mea este cum as putea afla daca e casatorit sau divortat! sau daca are alte obligatii fata de o familie..
Apelati la serviciile unui detectiv particular daca aveti suspiciuni cu privire la starea civila a concubinului.