Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... magazin non-stop
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

magazin non-stop

buna seara! un magazin alimentar non-stop cati angajati minim ar trebui sa aiba ptr ca acestia sa nu depaseasca orele legale lunare? in ce lege gasesc asta? multumesc!
Nu exista text de lege care sa reglementeze asa ceva.

Ce program de lucru vor avea salariatii?
multumesc!