Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu fara plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu fara plata

Am rugamintea daca ma puteti ajuta intr-o nelamurire: un salariat solicita acordarea a 6 luyni de concediu fara plata. Poate face o singura cere pentru toata perioada sau succesiv pentru 3 luni si dupa alta cerere pentru 3 luni?
Mentionez ca nu exista contract colectiv de munca>

~ Conținut șters la cerere ~
Poate face o singura cerere pentru toata perioada cat doreste CFP.