Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stare incompatibilitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stare incompatibilitate

Sunt directorul unei firme, srl, care are asociat unic un consiliu local. Sotia mea î-mi poate tine evidenta contabila cu c.i.m. de 4 ore
Nu este o situatie de incompatibilitate, ci cel mult un conflict de interese.