Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Garantie de conformitate vanzator vs garantie ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Garantie de conformitate vanzator vs garantie facultativa producator ochelari vedere

Buna ziua,
As dori sa stiu ce perioada de garantie trebuie sa ofere vanzatorul pt un ochelar de vedere? Ramele de ochelar trebuie sa aiba garantie de 2 ani? Va rog daca imi puteti recomanda vreo pagina de informare.... Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~