Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conditii angajare inspector personal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conditii angajare inspector personal

Un absolvent de licenta in domeniul stiinte politice si masterat tot in domeniul stiinte politice plus programul de expert legislatia muncii cu nota 9,50 organizat de Corneliu Bente, poate ocupa postul de inspector personal?
Da, poate ocupa un astfel de post.