avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Autorizare pfa vulcanizare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Autorizare pfa vulcanizare

pot sa-mi deschid o vulcanizare cu PFA daca detin un certificat de calificare profesionala in domeniul: "mecanic" , prelucrari la cald

Alte discuții în legătură

Calificarea pentru a deschide o vulcanizare valibus valibus as putea sa-mi deschid o vulcanizare cu PFA daca eu detin doar o diploma de electromecanic (uz casnic) scoala profesionala? (vezi toată discuția)
Infiintare pfa - in domeniul confectii metalice adonisado28 adonisado28 Buna ziua, Am rugamintea sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare: As dori sa infiintez un PFA sau II pe domeniul confectii metalice (si anume in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua , sunt mecanic calificat , as dori sa fac si eu un ... Dudutech Dudutech Buna ziua , sunt mecanic calificat , as dorii sa fac si eu un pfa pentru vulcanizare , sau chiar pentru niste lucrari mecanice dar minore , ? Cum ar trebui ... (vezi toată discuția)