Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... DEZMEMBRARE
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

DEZMEMBRARE

Data inregistrare: 02.02.2016
Termen solutionare: 12.02.2016
Obiectul cererii: Dezmembrare/Comasare
Stare curenta: In lucru
Istoric cerere:

Data Actiune Stare Actor
02.02.2016 Acte originale Neplatita cu acte Referent Relatii Cu Publicul
02.02.2016 Adaugare cerere Neplatita cu acte Referent Relatii Cu Publicul
02.02.2016 Modificare cerere Neplatita cu acte Referent Relatii Cu Publicul
02.02.2016 Modificare cerere Inregistrata Referent Relatii Cu Publicul
15.02.2016 Prelucrare cerere In lucru Asistent Registrator

EXPLICATI MI SI MIE VA ROG CE INSEAMNA?
ESTE IN NEREGULA CU ACTELE?
este vobra despre un bloc nou si asteptam sa iasa intabularea si cadastru de 2 luni
02.02.2016 - Este posibil ca sa nu fi depus toate actele necesare "in original" si sa nu fi platit taxele; ulterior s-a completat si modificat cererea intiala fapt ce a fost inregistrat.
15.02.2016 - Cererea Dvs. este completa si se afla in curs de prelucrare.

Si cam cat ar mai dura daca cererea este in lucru pana se face dezmembrarea?

Termen solutionare: 12.02.2016
Obiectul cererii: Dezmembrare/Comasare
Stare curenta: Solutionata - Admitere
Istoric cerere:

Data Actiune Stare Actor
02.02.2016 Acte originale Neplatita cu acte Referent Relatii Cu Publicul
02.02.2016 Adaugare cerere Neplatita cu acte Referent Relatii Cu Publicul
02.02.2016 Modificare cerere Neplatita cu acte Referent Relatii Cu Publicul
02.02.2016 Modificare cerere Inregistrata Referent Relatii Cu Publicul
15.02.2016 Prelucrare cerere In lucru Asistent Registrator
17.02.2016 Trimitere cerere Solutionata Registrator

sa inteleg ca acum este ok?

ar mai putea fi probleme?
Adriantot, moderator