Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... Actiuni Virtuale jocuri
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

Actiuni Virtuale jocuri

Salutare. Sunt jocuri care au actiuni de vanzare daca investeti bani reali.

Cum pot sa investesc bani dar sa am o garantie legala daca imi blogheaza contul sau daca dispare jocul ?

Multumesc
Nu vă poate da nimeni o asemenea garanție. Doar ce oferă site-ul respectiv.