Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe portare nr.telefon mobil
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

portare nr.telefon mobil

Buna ziua,
Ma intereseaza daca acum mai trebuie platit ceva daca vrei sa te portezi in alta retea,daca abonamentul este inca valabil.Multumesc!Din cite stiu eu nu mai trebuie platit,dar mai bine va intreb si pe voi.
Nu trebuie platit nimic, domnule, portarea este gratuita. Desigur, daca abonamentul este inca in termen, veti plati abonamentul conform contractului pe care-l denuntati.
multumesc