Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Maxime, aforisme, cugetari....proprii
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Maxime, aforisme, cugetari....proprii

Nu intotdeauna stiu ce vreau, dar stiu sigur ceea ce nu vreau...

Sclavagismul Epocii Moderne are mai multe denumiri
ContSters98240, utilizator
harnice mai sunt acele ceasornicului!
faptele vorbesc si dovedesc.
Prostia si universul sunt infinite, totusi, nu sunt sigur de univers...
putini sunt oamenii adevarati de langa tine!Pe ei pretuiestei si bucurate de FAPTELE lor marunte(nu in euroi) si care te incalzesc si iti dau putere sa mergi inainte(pleonasm:)!E dedicatia mea unei persoane dragi!