avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum se pune tag?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum se pune tag?

Cum si unde se pune tag?
Cel mai recent răspuns: aidu , utilizator 10:30, 3 Martie 2016
Pentru utilizatori nu mai e disponibila acea casuta, doar moderatorii pot pune taguri.

Completare
V-am aplaudat, ziceti-va ca ati pus 12 taguri :)

Ultima modificare: Duminică, 28 Februarie 2016
Ares-3, moderator
Multumesc... dar atunci cum mai fac puncte???
Pentru fiecare mesaj postat mai luați un punct, dacă e și interesant, primiți și aplauze de la utilizatori, nu cred ca e cazul sa cerșiti aplauze, nu contează punctajul avut, nu va aduce vreun beneficiu.
Aduce beneficii majore:
1. ma baga lumea in seama si imi raspunde la intrebari, cand chiar ma intereseaza sa adresez :)
2. nu imi mai dau moderatorii ban si nu imi mai sterg topicurile!!

Voi ajunge la nivelul 16 in 2 luni de zile... doar intrand zi de zi pe site :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce sunt tagurile? ContSters87904 ContSters87904 In site-ul avocatnet apare la profil in dreapta un cuvant ce se numeste \"tag\" ce o insemna? (vezi toată discuția)
Introducere posibilitate raportare taguri gresite Costinel Burca Costinel Burca Pentru ca pana cand sa ma hotarasc sa intru in comunitatea avocatnet si sa-mi fac cont pe acest forum , dar si dupa aceea , am fost pus in situatia sa caut ... (vezi toată discuția)
Dezaplaudare Valentinian Valentinian Bună ziua. Am o nelămurire: Dacă postez un mesaj, şi primesc aplauze pentru el, pot fi dezaplaudat ulterior? Sau aplauzele dispar odată cu ştergerea ... (vezi toată discuția)