Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum se pune tag?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum se pune tag?

Cum si unde se pune tag?
Pentru utilizatori nu mai e disponibila acea casuta, doar moderatorii pot pune taguri.

Completare
V-am aplaudat, ziceti-va ca ati pus 12 taguri :)

Ares-3, moderator
Multumesc... dar atunci cum mai fac puncte???
Pentru fiecare mesaj postat mai luați un punct, dacă e și interesant, primiți și aplauze de la utilizatori, nu cred ca e cazul sa cerșiti aplauze, nu contează punctajul avut, nu va aduce vreun beneficiu.
Aduce beneficii majore:
1. ma baga lumea in seama si imi raspunde la intrebari, cand chiar ma intereseaza sa adresez :)
2. nu imi mai dau moderatorii ban si nu imi mai sterg topicurile!!

Voi ajunge la nivelul 16 in 2 luni de zile... doar intrand zi de zi pe site :)