Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Formulare anexate la bilant ong
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Formulare anexate la bilant ong

Ce se anexeaza in forma scanata la bilantul ong la 31.12.2015
Este necesar si raport de cenzor, declaratie presedinte, etc
multumesc
Balanta, raportul cenzorului numai daca aveti de la 15 membrii in sus, raportul presedintelui si procesul verbal al adunarii generale a ong in care s-a discutat si aprobat bilantul.