avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Drept de semnatura ca angajat
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Drept de semnatura ca angajat

Buna ziua,

Sunt angajata la I.I. -ul fiicei mele. Pe baza caror documente (decizia titularului, procura, etc.) am dreptul de a:
- semna facturi si chitante
- semna contracte
- semna declaratiile pentru ANAF

Multumesc,
Kiss Lilla
Ultima modificare: Joi, 17 Martie 2016
kisslilla, utilizator
Cel mai recent răspuns: romibaro , utilizator 12:36, 18 Martie 2016
imputernicire de la reprezentantul legal.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura electonica- procura serbananca2000 serbananca2000 Sunt unic asociat intr-o firma si mi-am achizitionat un certificat calificat pe numele meu pentru a putea semna documentele in format electronic. Am facut ... (vezi toată discuția)
Nu pot depune online declarația 390 fără semnătură digitală. există posibilitatea să o pot depune la ghișeu? doblor doblor Buna ziua! In urma cu 2 luni am infiintat un PFA cu activitatea principala de Consultanta in IT (CAEN 6202). Luna trecuta m-am inregistrat in ROI pentru ca ... (vezi toată discuția)
Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. obtinere. etape. - atentie! din 1 iulie 2011 declaratia 112 se depune doar online! Valentin_buzau Valentin_buzau [b]Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. Obtinere. Etape. - Atentie! Din 1 iulie 2011 Declaratia 112 se depune doar ONLINE! ... (vezi toată discuția)