Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Drept de semnatura ca angajat
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Drept de semnatura ca angajat

Buna ziua,

Sunt angajata la I.I. -ul fiicei mele. Pe baza caror documente (decizia titularului, procura, etc.) am dreptul de a:
- semna facturi si chitante
- semna contracte
- semna declaratiile pentru ANAF

Multumesc,
Kiss Lilla
kisslilla, utilizator
imputernicire de la reprezentantul legal.