Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna Ziua! Amo primit o Instiintare de executare silita Acasa din partea unor avocati. Am un credit neachitat . Eu nu am nici un bun pe numele meu si nici nu muncesc. Nu ma aflu in tara, ce mí se poate intampla.? Poate sa ma execute pe bunurile aflate pe numele parintilor?
Nimic. Nu vor avea probleme parintii din pricina datoriilor dvs.