Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Redepunerea formularului 088
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Redepunerea formularului 088

Care sunt criteriile care conduc la decizia ANAF de anulare a codului de TVA, mentionand ca societatea nu justifica intentia si capacitatea de a desfasura activitati economice in sfera de TVA dupa depasirea plafonului de 220000 lei
D-voastra ati realizat venituri in ultimele 12 luni!?