Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod caen pentru mini bar si terapii alternative.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod caen pentru mini bar si terapii alternative.

Buna ziua,

Ce coduri caen se potrivesc pentru activitatile: mini bar, terapii alternative si formator?

Astfel incat intr un salon sa se poata vinde bauturi non alcolice:apa, sucuri ( un fel de minibar), sa se poata preda cursuri si sa se foloseasca terapiile alternative ( de exemplu, masajul terapeutic)?

Multumesc
Buna ziua,

Pentru servirea bauturilor puteti autoriza codul CAEN 5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor iar pentru terapii alternative codul CAEN 8690 Alte activităţi referitoare la sănătatea umană.

Speram ca raspunsul nostrua fost util pentru dvs.

O zi frumoasa,
Echipa Reinvent