Forum Discuţii juridice Executare silită Contestatie la executare
Discuție deschisă în Executare silită

Contestatie la executare

Buna ziua,
Am depus contestatie la executare, printre celelalte motive ,as dori si un raport de expertiza contabila.Daca cer expertiza contabila trebuie sa platesc inainte ?
Multumesc!
Nu trebuie sa platiti la momentul solicitarii acestei probe, mai intai proba(expertiza) trebuie sa fie admisa de instana si apoi se desemneaza prin tragere la sorti un expert si, instanta in functie de complexitatea expertizei fixeaza un onorariu provizoriu pe care trebuie sa-l platiti pana la termenul fixat de instanta.
~ Conținut șters la cerere ~