Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Exceptie de neconstitutionlitate
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Exceptie de neconstitutionlitate

Decizia CCR nr. 161/2016 referitoare la excepția de neconstituționalitate a dispozițiilor art. 4 din Legea nr. 187/2012 pentru punerea în aplicare a Legii nr. 286/2009 privind Codul penal
Nu se intelege care ar fi intrebarea.
Respinge, ca neîntemeiată
[ link extern ]
:vishenka: