Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contributie sanatate/pensie
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contributie sanatate/pensie

Buna seara!
Platile contributiilor de sanatate si pensie se trec ca si cheltuieli in Registrul de incasari si plati al PFA-ului?
Multumesc!
Citiți acest topic:
www.avocatnet.ro/content/for...