Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Urgentare solutionare dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Urgentare solutionare dosar penal

Buna ziua,

As dori sa fac o cerere de urgantare a solutionarii dosarului penal deoarece treneaza de ceva ani la parchet. Care este art. din C.proc.pen. care prevede urgentarea solutionarii dosarului penal?

Va multumesc frumos!
Aveti aici toate informatiile:
[ link extern ]