Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Pot beneficia de vouchere de vacanta?
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Pot beneficia de vouchere de vacanta?

Fiind angajat al primariei, pot beneficia de vouchere de vacanta in vara acestui an?
OUG 57/2015
art.10
(4) În bugetele pe anul 2016 ale instituţiilor şi autorităţilor publice prevăzute la alin. (1) nu se prevăd sume pentru acordarea de tichete-cadou, prime de vacanţă şi vouchere de vacanţă personalului din cadrul acestora.